Your Welcome to Borsa Okulu
Nick:  
Pass:     
Kayıt Ol Yardım Üye Listesi Yeni Mesajlara Bak Bugünkü Mesajlara Bak

Yeni Cevap 
Joe Di Napoli
Yazar Mesaj
BorsaOkulu Çevrimdışı
Administrator
*******

Mesajlar: 1.172
Katılım: Nov 2012
Mesaj: #1
Joe Di Napoli
Joe Di Napoli 25 yılı aşkın sağlam piyasa deneyimi ile emektar traderlardandır. Napoli, izinden gidilen mükemmel bir araştırmacı, dünya çapında aranan bir konuşmacı ve büyük alkış toplamış bir yazardır. Elektrik mühendisliği ve ekonomi eğitimi almış olan Napoli, kaydırılmış hareketli ortalamalara ilişkin yaptığı araştırmalarla günümüzün en çok aranan uzmanlarındandır.

"Detrended Oscillator"ün bir türevi olan "Oscillator PredictorTM" göstergesini geliştirip tescillemiştir. Bir takım denklem parametresinden oluşan bu gösterge, ileriye yönelik aşırı alım ve aşırı satım durumlarına ilişkin tahminler üretmektedir. Napoli'nin, Fibonacci oranlarının fiyat eksenlerine uygulanmasına ilişkin kendine özgü ve pratik bir metodu da bulunmaktadır. Adı CTA'da (Commodity Trading Advisor) kayıtlı olarak geçen Napoli'nin "High Performance Futures Trading: Power Lessons From the Masters" adlı eseri, 1990 yılnda Süper Traderlar Almanağı'nda yılın kitabı ödülüne layık görülmüştür.

Aynı zamanda Coast Investment Software'ın başkanı olan Joe'nun yöntemlerinin tüm zaman dilimlerinde işe yaramasına karşın kendi kişisel tercihi hisse senetleri endekslerinde işlem yapmaktan yanadır. Joe, kendine özgü yollarla öncü göstergeler ve gecikmeli göstergeler kombinasyonunu kullanarak, doğruluk derecesi yüksek olan trading yöntemleri planlayıp geliştirmeye devam etmektedir
01-10-2013 05:13 PM
Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesaji bir cevapta alıntı yap
Yeni Cevap 
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 ZiyaretçiBorsa Okulu © 2018.